در RIDE 6 انتخاب بهترین موتور فقط به سرعت نهایی محدود نمیشود و شتاب، هندلینگ و کنترل نیز اهمیت زیادی دارند.
در این مقاله سریعترین و خوشدستترین موتورسیکلتها را بررسی میکنیم و بهترین گزینه را برای هر نوع پیست معرفی خواهیم کرد.
همچنین با تفاوت Superbike و Sportbike و تأثیر تیونینگ و سبک رانندگی بر عملکرد موتور آشنا میشوید.
انتخاب بهترین موتورهای RIDE 6 آنقدرها هم ساده نیست که فقط سریعترین موتورسیکلت را انتخاب کنیم و وارد مسابقه شویم. در RIDE 6 هر موتور ویژگیهای متفاوتی در زمینه سرعت نهایی، شتاب، ترمزگیری، پایداری و هندلینگ دارد و همین تفاوتها میتواند نتیجه یک مسابقه را کاملاً تغییر دهد. یک موتورسیکلت ممکن است در مسیرهای مستقیم عملکرد فوقالعادهای داشته باشد، اما در پیستهای فنی و پرپیچوخم به اندازه یک موتور خوشدست موفق نباشد.
یکی از جذابترین ویژگیهای RIDE 6 نیز تنوع بسیار بالای موتورسیکلتهای آن است. بازی در زمان عرضه بیش از 280 موتورسیکلت دارد و این تعداد با محتوای اضافه میتواند به بیش از 340 موتور برسد. بنابراین انتخاب بهترین گزینه به سبک رانندگی، نوع مسابقه و حتی پیستی که در آن رقابت میکنید بستگی دارد. در ادامه بررسی میکنیم کدام موتورها از نظر سرعت، شتاب و هندلینگ عملکرد بهتری دارند و برای هر نوع بازیکن چه انتخابی مناسبتر است.
.jpg)
در RIDE 6 انتخاب موتور مناسب فقط به بیشترین سرعت نهایی محدود نمیشود. هر موتورسیکلت مجموعهای از ویژگیهای متفاوت دارد و همین تفاوتها باعث میشوند یک موتور در یک پیست فوقالعاده باشد و در مسیر دیگری عملکرد متوسطی داشته باشد. در سیستم رانندگی بازی، عواملی مانند وزن موتور، ترمزگیری، کنترل گاز، ورود به پیچ و خروج از آن نقش مهمی در عملکرد نهایی دارند. بررسیهای خارجی نیز تأکید کردهاند که در RIDE 6 تفاوت رفتار موتورسیکلتها در کلاسهای مختلف کاملاً قابل توجه است.
یکی از مهمترین معیارها Top Speed یا حداکثر سرعت است که در مسیرهای مستقیم اهمیت زیادی دارد. Acceleration نیز مشخص میکند موتور با چه سرعتی به شتاب بالاتر میرسد و در شروع مسابقه یا خروج از پیچ میتواند تعیینکننده باشد. از طرف دیگر، Braking روی توانایی کاهش سرعت و ترمزگیری قبل از پیچ تأثیر میگذارد و Handling میزان کنترلپذیری موتور هنگام تغییر مسیر و عبور از پیچها را مشخص میکند. Stability نیز به حفظ تعادل و رفتار قابل پیشبینی موتور در سرعتهای بالا کمک میکند.
در کنار این مشخصات، کلاس موتورسیکلت و نوع پیست نیز اهمیت زیادی دارند. برای مثال، موتوری با سرعت نهایی بسیار بالا ممکن است در یک مسیر سریع عملکرد فوقالعادهای داشته باشد، اما در پیستهای پرپیچوخم به دلیل هندلینگ یا ترمزگیری ضعیفتر، انتخاب ایدهآلی نباشد. به همین دلیل در RIDE 6 بهتر است موتور را بر اساس سبک رانندگی، نوع مسابقه و ویژگیهای پیست انتخاب کنید، نه فقط بالاترین عدد سرعت.
حتماً؛ بدون هیچ رفرنس و لینک، و با همان لحن مناسب مقاله سئو شده:
اگر هنگام انتخاب موتور در RIDE 6 اول از همه به سرعت نهایی توجه میکنید، چند موتورسیکلت قدرتمند وجود دارند که میتوانند در مسیرهای مستقیم عملکرد فوقالعادهای داشته باشند. با این حال، سریعترین موتور همیشه به معنای بهترین موتور نیست. در یک مسابقه واقعی، شتابگیری، ترمزگیری، هندلینگ و توانایی حفظ سرعت هنگام عبور از پیچها نیز اهمیت زیادی دارند. برای مثال، موتوری که سرعت نهایی بسیار بالایی دارد، اگر در پیچها کنترل دشواری داشته باشد، ممکن است در پایان یک دور کامل از موتوری با سرعت کمتر اما هندلینگ بهتر شکست بخورد.
کلاس: Hypersport
سرعت نهایی: بیش از 370 کیلومتر بر ساعت در شرایط مناسب
شتاب: بسیار بالا
نقطه قوت: سرعت نهایی و شتاب فوقالعاده
نقطه ضعف: نیاز به مهارت بالا در کنترل موتور
Kawasaki Ninja H2R را میتوان یکی از جذابترین انتخابها برای بازیکنانی دانست که هدفشان رسیدن به بالاترین سرعت ممکن در RIDE 6 است. موتور سوپرشارژ این موتورسیکلت در مسیرهای مستقیم عملکردی فوقالعاده دارد و زمانی که فضای کافی برای افزایش سرعت داشته باشید، میتواند به سرعتهایی برسد که بسیاری از موتورسیکلتهای دیگر را پشت سر میگذارد.
البته قدرت زیاد H2R یک نقطه ضعف هم دارد. اگر هنوز با فیزیک بازی و کنترل موتورهای قدرتمند کاملاً آشنا نیستید، استفاده از آن در پیستهای فنی میتواند دشوار باشد. بنابراین H2R بیشتر برای بازیکنان باتجربه و مسابقاتی که مسیر مستقیم طولانی دارند مناسب است.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 326 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 8.34
هندلینگ: 7.54
نقطه قوت: سرعت بالا و کنترل مناسب
نقطه ضعف: شتاب کمتر نسبت به برخی رقبا
Aprilia RSV4-X Trenta یکی از بهترین گزینهها برای بازیکنانی است که به دنبال سرعت بالا هستند اما نمیخواهند تمام تمرکز خود را روی مسیرهای مستقیم بگذارند. این موتورسیکلت سرعت نهایی بسیار خوبی دارد و در کنار آن، هندلینگ قابل قبولی ارائه میدهد.
مزیت مهم RSV4-X Trenta این است که میتواند در مسابقاتی که ترکیبی از مسیرهای سریع و پیچهای مختلف دارند نیز عملکرد مناسبی داشته باشد. بنابراین اگرچه ممکن است در بعضی تستهای سرعت مستقیم به اندازه H2R چشمگیر نباشد، در یک مسابقه کامل میتواند انتخاب بسیار ارزشمندی باشد.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 325 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 9.43
هندلینگ: 7.28
نقطه قوت: شتاب بسیار بالا
نقطه ضعف: نیاز به کنترل مناسب در پیچها
اگر برایتان شتاب اهمیت بیشتری از چند کیلومتر سرعت نهایی دارد، Ducati 1299 Panigale S یکی از گزینههای جذاب RIDE 6 است. این موتور میتواند پس از خروج از پیچ بسیار سریع دوباره به سرعت بالا برسد و همین ویژگی در بسیاری از مسابقات اهمیت زیادی دارد.
در مسیرهایی که چندین پیچ متوسط و سپس بخشهای مستقیم کوتاه وجود دارد، شتاب بالای این Ducati میتواند به شما کمک کند فاصله خود را با رقبا کاهش دهید. البته برای استفاده کامل از قدرت آن باید روی ترمزگیری و ورود صحیح به پیچ مسلط باشید.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 324 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 8.84
نقطه قوت: ترکیب سرعت و شتاب
نقطه ضعف: هندلینگ آن برای تازهکارها ممکن است کمی چالشبرانگیز باشد
Ducati Panigale V4 S یکی دیگر از موتورسیکلتهایی است که میتواند در مسابقات سرعت بالا عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. این موتور علاوه بر Top Speed مناسب، شتاب قدرتمندی دارد و همین موضوع آن را به گزینهای متعادل برای انواع مختلف مسابقات تبدیل میکند.
این موتورسیکلت مخصوصاً در پیستهایی که هم مسیر مستقیم و هم پیچهای متوسط دارند، میتواند بسیار مؤثر باشد. بنابراین لازم نیست مسابقه فقط شامل مسیرهای مستقیم باشد تا بتوانید از قدرت Panigale V4 S استفاده کنید.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 319 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 7.74
نقطه قوت: تعادل مناسب بین سرعت و کنترل
نقطه ضعف: سرعت کمتر نسبت به سریعترین گزینههای فهرست
Honda CBR1000RR-R Fireblade SP شاید بالاترین سرعت این فهرست را نداشته باشد، اما همچنان یکی از موتورسیکلتهای قدرتمند RIDE 6 محسوب میشود. ویژگی مهم آن این است که بازیکن میتواند میان سرعت، کنترل و پایداری تعادل مناسبی ایجاد کند.
این موتور برای افرادی مناسب است که نمیخواهند صرفاً با بیشترین قدرت ممکن مسابقه دهند و ترجیح میدهند موتورسیکلتی داشته باشند که در شرایط مختلف قابل پیشبینیتر باشد. در پیستهایی با ترکیب مناسب از مسیر مستقیم و پیچ، Fireblade SP میتواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 316 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 9.39
نقطه قوت: شتاب بسیار زیاد
نقطه ضعف: سرعت نهایی پایینتر از برخی رقبا
Honda RC213V-S نمونه خوبی برای اثبات این موضوع است که در RIDE 6 نباید فقط به عدد سرعت نهایی نگاه کرد. اگرچه این موتورسیکلت در مقایسه با بعضی از رقبای خود Top Speed پایینتری دارد، اما شتاب بسیار خوب آن میتواند در بخشهای مختلف مسابقه مزیت ایجاد کند.
در پیستهایی که پیچهای زیادی دارند و فاصله بین پیچها کوتاه است، امکان بازگشت سریع به سرعت بالا اهمیت زیادی پیدا میکند. در چنین شرایطی RC213V-S میتواند انتخاب هوشمندانهای باشد و حتی مقابل موتورهای سریعتر نیز عملکرد خوبی داشته باشد.
سرعت بالا زمانی بیشترین ارزش را دارد که بتوانید از آن استفاده کنید. در یک مسیر طولانی و مستقیم، چند کیلومتر اختلاف در Top Speed میتواند باعث شود موتور شما بهسرعت از رقیب فاصله بگیرد. اما اگر همان مسیر بعد از چند ثانیه وارد یک پیچ تند شود، توانایی ترمزگیری و هندلینگ اهمیت بیشتری پیدا میکند.
به همین دلیل، هنگام انتخاب بهترین موتور RIDE 6 بهتر است شرایط پیست را نیز بررسی کنید. در مسیرهای سریع، موتورهایی مانند Kawasaki Ninja H2R و Aprilia RSV4-X Trenta میتوانند گزینههای بسیار قدرتمندی باشند. در مقابل، برای پیستهایی که پیچهای بیشتری دارند، موتورهایی با شتاب و هندلینگ مناسب ممکن است نتیجه بهتری ارائه دهند.
در نهایت، سریعترین موتور RIDE 6 لزوماً بهترین موتور برای تمام مسابقات نیست. انتخاب ایدهآل به ترکیبی از سرعت، شتاب، ترمزگیری، هندلینگ و سبک رانندگی شما بستگی دارد. همین تفاوتهاست که انتخاب موتور را در RIDE 6 به یکی از جذابترین بخشهای تجربه بازی تبدیل میکند.
.jpg)
اگر هدف شما از انتخاب بهترین موتورهای RIDE 6 رسیدن به بیشترین سرعت ممکن است، چند گزینه در بین موتورسیکلتهای بازی عملکرد بسیار خوبی دارند. البته برای رتبهبندی باید میان سرعت نهایی، شتاب و عملکرد واقعی در پیست تفاوت قائل شد؛ زیرا موتوری که روی مسیر مستقیم سریعتر است، الزاماً در یک مسابقه کامل بهترین زمان را ثبت نمیکند. در فهرست موتورهای استاندارد بازی، Aprilia RSV4-X Trenta با سرعت حدود 326 کیلومتر بر ساعت در صدر قرار میگیرد و پس از آن چند مدل قدرتمند از Ducati و Honda قرار دارند.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 326 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 8.34
نقطه قوت: سرعت نهایی بسیار بالا
نقطه ضعف: شتاب کمتر از برخی رقبا
Aprilia RSV4-X Trenta یکی از بهترین انتخابها برای بازیکنانی است که میخواهند در مسیرهای مستقیم بیشترین استفاده را از سرعت موتور ببرند. سرعت نهایی بالا باعث میشود این موتورسیکلت در پیستهایی با مسیرهای مستقیم طولانی بتواند فاصله خوبی با رقبا ایجاد کند.
با این حال، عملکرد آن فقط به سرعت نهایی محدود نمیشود. هندلینگ قابل قبول باعث شده این موتور در پیچها نیز کنترل نسبتاً مناسبی داشته باشد. ضعف اصلی آن در مقایسه با بعضی رقبای قدرتمند، شتاب پایینتر است. بنابراین برای بازیکنی که پیستهای سریع را دوست دارد و در کنترل موتورهای قدرتمند مهارت دارد، گزینه بسیار جذابی محسوب میشود.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 325 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 9.43
نقطه قوت: شتاب بسیار بالا
نقطه ضعف: نیازمند کنترل دقیق در پیچها
Ducati 1299 Panigale S تنها یک موتور سریع نیست؛ یکی از ویژگیهای مهم آن شتاب بسیار بالاست. همین موضوع باعث میشود پس از خروج از پیچ بتواند در مدت کوتاهی دوباره به سرعت بالا برسد.
این ویژگی در پیستهایی که ترکیبی از پیچ و مسیر مستقیم دارند اهمیت زیادی دارد. شاید اختلاف سرعت نهایی آن با RSV4-X Trenta بسیار کم باشد، اما شتاب بهتر میتواند در بخشهایی از پیست که مرتباً مجبور به کاهش و افزایش سرعت هستید، مزیت مهمی ایجاد کند.
این موتور بیشتر برای بازیکنان متوسط و حرفهای مناسب است؛ زیرا کنترل قدرت آن در سرعت بالا به مهارت بیشتری نیاز دارد.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 324 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 8.84
نقطه قوت: سرعت و شتاب متعادل
نقطه ضعف: هندلینگ متوسطتر نسبت به برخی گزینهها
Ducati Panigale V4 S یکی دیگر از گزینههای قدرتمند برای کسانی است که به دنبال موتور سریع RIDE 6 هستند. سرعت نهایی بسیار بالا در کنار شتاب مناسب باعث میشود این موتورسیکلت در مسابقات مختلف عملکرد قابل اعتمادی داشته باشد.
مزیت اصلی V4 S این است که برای استفاده مؤثر از آن مجبور نیستید فقط به مسیرهای کاملاً مستقیم بروید. شتاب مناسب هنگام خروج از پیچ و سرعت نهایی بالا در مسیرهای مستقیم، ترکیبی ایجاد میکنند که برای بسیاری از پیستها مناسب است.
اگر به دنبال موتوری هستید که بین سرعت خام و عملکرد کلی تعادل برقرار کند، Panigale V4 S میتواند یکی از انتخابهای اصلی شما باشد.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 319 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 7.74
نقطه قوت: سرعت بالا و رفتار متعادل
نقطه ضعف: شتاب کمتر از گزینههای بالاتر
Honda CBR1000RR-R Fireblade SP از نظر سرعت نهایی کمی پایینتر از سه موتور قبلی قرار میگیرد، اما این موضوع به معنای ضعیف بودن آن نیست. این موتورسیکلت میتواند برای بازیکنانی که به دنبال ترکیبی از سرعت و کنترل هستند، گزینه مناسبی باشد.
در پیستهایی که مسیرهای مستقیم نسبتاً طولانی دارند، سرعت نهایی آن همچنان به شما اجازه میدهد با رقبای قدرتمند رقابت کنید. از طرف دیگر، کنترل آن میتواند برای بازیکنی که هنوز در حال یادگیری رفتار موتورهای Superbike است، منطقیتر باشد.
در نتیجه، Fireblade SP انتخاب خوبی برای کسی است که نمیخواهد صرفاً بالاترین عدد Top Speed را دنبال کند.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 316 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 9.39
نقطه قوت: شتاب بسیار بالا
نقطه ضعف: سرعت نهایی پایینتر
Honda RC213V-S شاید از نظر سرعت نهایی در رتبه اول قرار نگیرد، اما شتاب 9.39 آن باعث میشود همچنان یکی از موتورهای جذاب برای مسابقات سریع باشد. این موضوع دقیقاً نشان میدهد چرا هنگام انتخاب بهترین موتورسیکلت RIDE 6 نباید تنها به Top Speed نگاه کرد.
در پیستهایی که پیچهای متعددی دارند، شما بارها مجبور میشوید سرعت را کاهش دهید و دوباره شتاب بگیرید. در چنین شرایطی، شتاب فوقالعاده RC213V-S میتواند بخشی از اختلاف سرعت نهایی را جبران کند.
به همین دلیل، این موتور برای بازیکنانی که سبک رانندگی تهاجمی دارند و روی خروج سریع از پیچها تمرکز میکنند، انتخاب جالبی است.
سرعت نهایی زمانی بیشترین اهمیت را دارد که پیست فضای کافی برای رسیدن به آن را در اختیار موتور قرار دهد. اگر یک مسیر مستقیم چند صد متر طول داشته باشد، موتور سریعتر میتواند در پایان مسیر چندین متر از رقیب خود جلو بیفتد. اما اگر بلافاصله بعد از یک مسیر کوتاه وارد پیچ شوید، اختلاف Top Speed ممکن است تأثیر بسیار کمتری داشته باشد.
برای همین، بهترین موتورهای RIDE 6 را باید بر اساس نوع پیست انتخاب کرد. موتورهایی مانند Aprilia RSV4-X Trenta برای مسیرهای سریع و مستقیم بسیار مناسب هستند، در حالی که Ducati 1299 Panigale S و Honda RC213V-S به دلیل شتاب بالا میتوانند در پیستهایی که خروجی پیچهای زیادی دارند، عملکرد قابل توجهی نشان دهند.
در نهایت، اگر فقط به دنبال ثبت بالاترین سرعت هستید، Top Speed معیار اصلی شما خواهد بود؛ اما اگر هدفتان بردن مسابقه و ثبت بهترین زمان دور است، باید سرعت نهایی را در کنار شتاب، ترمزگیری و هندلینگ در نظر بگیرید.
.jpg)
اگر معیار اصلی شما سرعت نهایی باشد، چند موتورسیکلت در RIDE 6 فاصله کمی با یکدیگر دارند؛ اما در مسابقه واقعی، فقط عدد سرعت نهایی تعیینکننده نیست. شتاب، توانایی حفظ سرعت، ترمزگیری و کنترل موتور در خروجی پیچها میتواند نتیجه مسابقه را تغییر دهد. بر اساس عملکرد موتورهای استاندارد بازی، این 5 گزینه در میان سریعترین انتخابها قرار میگیرند:
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 326 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 8.34
یکی از بهترین انتخابها برای پیستهایی است که مسیرهای مستقیم طولانی دارند. سرعت نهایی بسیار بالا باعث میشود در انتهای Straight بتوانید فاصله قابلتوجهی ایجاد کنید. نقطه ضعف آن، شتاب و هندلینگ پایینتر نسبت به بعضی رقبای نزدیک است. برای بازیکنان حرفهای که بتوانند ترمزگیری را دقیق انجام دهند، انتخاب بسیار قدرتمندی محسوب میشود.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 325 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 9.43
این موتور تنها کمی از گزینه اول کندتر است، اما شتاب بسیار بهتر آن باعث میشود از پیچها سریعتر خارج شود و زودتر به سرعت بالا برسد. بنابراین در پیستهای ترکیبی، عملکرد آن میتواند حتی بهتر از موتوری با Top Speed بالاتر باشد. برای بازیکنانی مناسب است که سبک رانندگی تهاجمی دارند و روی خروجی پیچها تمرکز میکنند.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 324 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 8.84
Panigale V4 S یکی از متعادلترین گزینههای این فهرست است. ترکیب سرعت نهایی بسیار بالا و شتاب مناسب باعث میشود تقریباً در هر نوع مسابقهای قابل استفاده باشد. در پیستهای سریع و مسیرهایی با Straightهای طولانی، توانایی آن برای حفظ سرعت اهمیت زیادی پیدا میکند.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 319 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 7.74
اگرچه از سه گزینه اول کمی کندتر است، اما همچنان سرعت بسیار بالایی دارد. ضعف اصلی آن، شتاب پایینتر است؛ بنابراین برای رسیدن دوباره به سرعت نهایی بعد از پیچها زمان بیشتری نیاز دارد. در عوض، برای بازیکنی که روی خطوط مسابقه تمیز و کنترلشده تمرکز دارد، گزینه قابل اعتمادی است.
کلاس: Superbike
سرعت نهایی: حدود 316 کیلومتر بر ساعت
شتاب: 9.39
RC213V-S نشان میدهد چرا نباید فقط به عدد Top Speed نگاه کرد. با وجود سرعت نهایی کمتر، شتاب 9.39 باعث میشود در خروجی پیچها و مسیرهای کوتاه عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. این موتور بیشتر برای بازیکنان باتجربهای مناسب است که میخواهند از شتاب بالا در مسیرهای فنی و ترکیبی استفاده کنند.
در عمل، Top Speed بیشتر در Straightهای طولانی ارزش خود را نشان میدهد؛ اما اگر پیست پر از پیچ باشد، شتاب و توانایی ترمزگیری اهمیت بیشتری پیدا میکنند. به همین دلیل، سریعترین موتور RIDE 6 الزاماً بهترین موتور برای هر مسابقه نیست و انتخاب نهایی باید بر اساس طراحی پیست و سبک رانندگی انجام شود.
.jpg)
در RIDE 6 شتاب یکی از مهمترین ویژگیها برای رسیدن سریع به سرعت بالا است. یک موتورسیکلت با Acceleration زیاد، در شروع مسابقه سریعتر از خط استارت جدا میشود و بعد از هر پیچ نیز زمان کمتری برای رسیدن به سرعت رقابتی نیاز دارد. به همین دلیل، همیشه نمیتوان گفت سریعترین موتور RIDE 6 همان موتوری است که بیشترین Top Speed را دارد.
در میان موتورسیکلتهای قدرتمند بازی، Ducati Superleggera V4 با امتیاز شتاب حدود 9.75 یکی از بهترین انتخابها محسوب میشود. Ducati V4-SP نیز با امتیاز 9.73 عملکرد فوقالعادهای دارد و خیلی سریع به سرعت نهایی خود میرسد. Ducati Panigale V4 R با امتیاز 9.40 و Honda RC213V-S با امتیاز 9.39 نیز برای بازیکنانی که شتاب بالا را در اولویت قرار میدهند، گزینههای بسیار خوبی هستند.
فرض کنید یک پیست دارای چندین Straight کوتاه باشد. در چنین شرایطی موتور فرصت کافی برای استفاده از حداکثر سرعت خود ندارد. در عوض، موتوری که سریعتر شتاب میگیرد میتواند بلافاصله بعد از خروج از پیچ فاصله بیشتری ایجاد کند. بنابراین در این نوع مسیرها، Acceleration گاهی تأثیر بیشتری از Top Speed روی زمان نهایی دور دارد.
یکی از مهمترین کاربردهای شتاب، لحظه خروج از پیچ است. وقتی موتور از Apex خارج میشود، هرچه سریعتر بتواند سرعت بگیرد، بخش بیشتری از Straight بعدی را با سرعت بالا طی میکند. این موضوع مخصوصاً در مسابقات نزدیک اهمیت دارد؛ زیرا اختلاف چند دهم ثانیه در چند خروجی پیچ میتواند در پایان یک دور به فاصله قابلتوجهی تبدیل شود.
یک موتور سریع ممکن است Top Speed بسیار بالایی داشته باشد، اما برای رسیدن به آن سرعت به مسیر طولانی نیاز داشته باشد. در مقابل، یک موتور پرشتاب ممکن است حداکثر سرعت پایینتری داشته باشد، ولی در مسیرهای کوتاه سریعتر به سرعت مؤثر مسابقه برسد.
پس شتاب بالا همیشه بهتر از Top Speed نیست؛ انتخاب درست به پیست بستگی دارد. برای Straightهای طولانی، سرعت نهایی اهمیت بیشتری دارد، اما در پیستهای فنی و پرپیچوخم، شتاب میتواند یکی از مهمترین عوامل پیروزی باشد.
.jpg)
در RIDE 6 سرعت بالا زمانی ارزش دارد که بتوانید آن را در طول یک دور مسابقه کنترل کنید. به همین دلیل Handling یکی از مهمترین ویژگیها برای انتخاب بهترین موتور RIDE 6 است. این موضوع مخصوصاً در پیستهایی که پیچهای متوالی، ترمزگیری شدید و تغییر جهتهای سریع دارند، اهمیت بیشتری پیدا میکند. بازی همچنین دو سبک اصلی Arcade و Pro را در اختیار بازیکنان قرار میدهد؛ در نتیجه میزان کنترل موردنیاز و احساس موتور میتواند بر اساس سبک بازی متفاوت باشد.
موتورهایی مانند Ducati Panigale V4 S، BMW M 1000 RR و Honda CBR1000RR-R Fireblade SP برای بازیکنانی که به دنبال ترکیب مناسبی از سرعت و کنترل هستند، انتخابهای قابلاعتمادی هستند. این موتورها در کنار قدرت بالا، امکان تغییر مسیر سریع و ورود دقیقتر به پیچها را فراهم میکنند.
برای پیستهای فنی، یک موتور خوشدست میتواند حتی از موتوری با Top Speed بالاتر بهتر باشد. دلیل آن ساده است: در چنین مسیرهایی زمان زیادی در پیچها و ترمزگیری سپری میشود و توانایی قرار دادن موتور روی خط مناسب اهمیت بیشتری از چند کیلومتر بر ساعت سرعت نهایی دارد.
کنترل در سرعتهای بالا نیز اهمیت زیادی دارد. وقتی سرعت افزایش پیدا میکند، یک اشتباه کوچک در تغییر مسیر یا ترمزگیری میتواند باعث خروج از خط مسابقه و از دست رفتن چندین ثانیه شود. موتورهای متعادلتر به بازیکن اجازه میدهند با اعتماد بیشتری وارد پیچهای سریع شود و زودتر گاز را باز کند.
در حالت Pro، انتخاب موتور مناسب اهمیت بیشتری پیدا میکند؛ زیرا اشتباهات راننده تأثیر محسوستری روی نتیجه دارند. بازیکنان حرفهای معمولاً موتوری را ترجیح میدهند که واکنش دقیق، ترمزگیری قابلاعتماد و کنترل مناسب در زمان خواباندن موتور داشته باشد، حتی اگر سریعترین گزینه موجود نباشد.
موتورهای سنگینتر معمولاً حس متفاوتی هنگام تغییر جهت دارند و ممکن است در مسیرهای بسیار فنی به اندازه گزینههای سبکتر چابک نباشند. در مقابل، موتور سبکتر میتواند تغییر جهت سریعتری داشته باشد؛ هرچند کنترل قدرت زیاد آن برای بازیکنان تازهکار همیشه آسان نیست.
در نهایت، Handling مستقیماً روی زمان Lap تأثیر میگذارد. اگر بتوانید با موتور خود پیچها را سریعتر و تمیزتر طی کنید، سرعت خروجی بیشتری خواهید داشت و Straight بعدی را نیز سریعتر شروع میکنید. بنابراین بهترین موتور RIDE 6 برای ثبت زمانهای عالی، الزاماً سریعترین موتور نیست؛ بلکه موتوری است که بتوانید با آن در تمام بخشهای پیست، سرعت را حفظ و کنترل کنید.
.jpg)
در RIDE 6 دو کلاس Superbike و Sportbike از محبوبترین انتخابها برای مسابقات سرعتی هستند، اما تجربه رانندگی آنها کاملاً یکسان نیست. Superbikeها معمولاً قدرت، شتاب و سرعت نهایی بیشتری ارائه میدهند و برای استفاده از حداکثر توانشان به مهارت بالاتری نیاز دارند. در مقابل، Sportbikeها در بسیاری از شرایط کنترلپذیرتر هستند و میتوانند انتخاب مناسبتری برای بازیکنانی باشند که هنوز با فیزیک بازی کاملاً آشنا نشدهاند.
اگر هدف شما رسیدن به بهترین عملکرد ممکن در مسابقات سریع باشد، گزینههایی مانند Ducati Superleggera V4، Aprilia RSV4-X Trenta، Ducati Panigale V4 S و Ducati 1299 Panigale S در میان انتخابهای برجسته قرار میگیرند. این موتورها ترکیبی از شتاب بالا، سرعت نهایی فوقالعاده و قدرت زیاد دارند.
Ducati Superleggera V4 بهخصوص از نظر شتاب یکی از قدرتمندترین انتخابهاست، در حالی که Aprilia RSV4-X Trenta با سرعت نهایی بسیار بالا در پیستهای سریع عملکرد فوقالعادهای دارد. با این حال، قدرت بیشتر همیشه به معنی کنترل آسانتر نیست؛ در حالت Pro، مدیریت ترمز، انتقال وزن، گاز دادن و ورود به پیچ اهمیت زیادی پیدا میکند.
در کلاس Sportbike، انتخابها معمولاً برای بازیکنانی مناسبتر هستند که به دنبال تعادل میان سرعت و کنترل هستند. مدلهایی مانند Ducati Panigale V4 R، Ducati V4-SP و Ducati Superleggera V4 از گزینههای قدرتمند این بخش محسوب میشوند و میتوانند در مسابقات مختلف عملکرد بسیار خوبی داشته باشند.
مزیت اصلی Sportbike مناسب این است که بازیکن راحتتر میتواند سرعت را در پیچها مدیریت کند و پس از خروج از پیچ، سریع دوباره شتاب بگیرد. این ویژگی برای پیستهای ترکیبی که دائماً بین Straight و Corner تغییر میکنند اهمیت زیادی دارد.
| ویژگی | Superbike | Sportbike |
|---|---|---|
| سرعت | بسیار بالا | بالا |
| شتاب | بسیار خوب | خوب تا بسیار خوب |
| کنترل | نیازمند مهارت بیشتر | معمولاً قابلکنترلتر |
| مناسب | بازیکنان حرفهای | طیف گستردهتر بازیکنان |
در نهایت، انتخاب بین این دو کلاس به سبک رانندگی و نوع پیست بستگی دارد. اگر در حالت Pro مهارت بالایی دارید و میتوانید قدرت موتور را کنترل کنید، Superbike میتواند بیشترین پتانسیل را در اختیار شما قرار دهد. اما اگر کنترل دقیق، ثبات و خطای کمتر برایتان مهمتر است، یک Sportbike متعادل میتواند انتخاب هوشمندانهتری باشد.
.jpg)
اگر پیست پر از پیچهای متوالی، تغییر جهتهای سریع و مناطق ترمزگیری باشد، انتخاب بهترین موتور RIDE 6 دیگر فقط به سرعت نهایی وابسته نیست. در چنین مسیرهایی، موتوری برتری دارد که بتواند سریع ترمز کند، بهراحتی وارد پیچ شود و پس از عبور از Apex دوباره شتاب بگیرد.
هندلینگ مهمترین ویژگی برای این نوع پیستهاست. موتوری که واکنش سریعتری به فرمان دارد، در تغییر جهتهای پشتسرهم زمان کمتری از دست میدهد. از طرف دیگر، ترمزگیری مناسب اجازه میدهد دیرتر ترمز بگیرید و در عین حال کنترل موتور را هنگام ورود به پیچ حفظ کنید.
شتابگیری بعد از پیچ نیز اهمیت زیادی دارد. در پیستهای فنی معمولاً Straightهای بسیار طولانی وجود ندارند؛ بنابراین موتور فرصت زیادی برای استفاده از حداکثر Top Speed ندارد. در عوض، هر بار که از یک پیچ خارج میشوید، شتاب بالا میتواند شما را سریعتر به سرعت مناسب برساند.
برای چنین شرایطی، موتورسیکلتهایی مانند Ducati Panigale V4 S و Ducati 1299 Panigale S انتخابهای جذابی هستند؛ زیرا ترکیب مناسبی از قدرت، شتاب و کنترل ارائه میکنند. در مقابل، یک موتور با Top Speed فوقالعاده اما کنترل دشوار ممکن است در پیچهای زیاد زمان بیشتری از شما بگیرد.
در نهایت، برای پیستهای پرپیچوخم باید به دنبال تعادل میان هندلینگ، ترمزگیری، شتاب و کنترل باشید. به همین دلیل، سریعترین موتور RIDE 6 لزوماً بهترین گزینه برای این مسیرها نیست؛ گاهی موتوری که چند کیلومتر بر ساعت کندتر است، به دلیل عبور سریعتر و تمیزتر از پیچها، زمان Lap بهتری ثبت میکند.
برای بازیکنانی که تازه RIDE 6 را شروع کردهاند، انتخاب سریعترین موتورسیکلت همیشه تصمیم درستی نیست. موتورهای بسیار قدرتمند ممکن است شتاب و سرعت فوقالعادهای داشته باشند، اما کنترل گاز، ترمزگیری و ورود به پیچ با آنها برای یک بازیکن تازهکار دشوارتر است. به همین دلیل، بهتر است در ابتدای Career موتوری متعادل انتخاب شود که امکان یادگیری اصول رانندگی را فراهم کند.
موتورهایی با Handling مناسب و قدرت قابلکنترل، گزینه بهتری برای شروع هستند. چنین موتوری به بازیکن اجازه میدهد نحوه ترمزگیری، تغییر مسیر، خواباندن موتور در پیچ و شتابگیری هنگام خروج از پیچ را بدون از دست دادن مداوم کنترل تمرین کند. در این مرحله، ثبات موتور معمولاً از چند کیلومتر سرعت نهایی بیشتر اهمیت دارد.
برای شروع، حالت Arcade انتخاب مناسبتری است؛ زیرا کنترل موتور سادهتر است و بازیکن میتواند ابتدا با مسیرها و رفتار موتورسیکلتها آشنا شود. پس از کسب تجربه، رفتن به حالت Pro میتواند چالش بیشتری ایجاد کند و مهارتهای رانندگی را جدیتر محک بزند.
در نتیجه، بهترین موتور برای بازیکن تازهکار موتوری نیست که بیشترین قدرت یا بالاترین Top Speed را داشته باشد؛ بلکه موتوری است که کنترل آسان، هندلینگ متعادل و شتاب قابلمدیریت ارائه دهد. شروع با چنین موتوری باعث میشود بازیکن سریعتر به فیزیک RIDE 6 عادت کند و بعداً بتواند سراغ موتورسیکلتهای قدرتمندتر برود.
.jpg)
انتخاب موتورسیکلت در RIDE 6 تنها قدم اول برای رسیدن به عملکرد بهتر است. سیستم Customization و Performance Tuning به بازیکن اجازه میدهد با ارتقای قطعات مختلف، تواناییهای موتور را تغییر دهد و آن را متناسب با سبک رانندگی یا نوع پیست تنظیم کند.
ارتقای موتور و Powertrain میتواند قدرت و شتاب را افزایش دهد و در مسیرهای مستقیم کمک کند تا سریعتر به سرعت بالا برسید. ترمزها نیز اهمیت زیادی دارند؛ مخصوصاً اگر با موتوری قدرتمند وارد پیستهای پرپیچوخم میشوید و نیاز دارید دیرتر ترمز بگیرید.
در طرف دیگر، لاستیکها روی چسبندگی و کنترل تأثیر میگذارند و میتوانند هنگام شتابگیری، ترمزگیری و عبور از پیچها تفاوت ایجاد کنند. ارتقای تعلیق نیز میتواند رفتار موتور را در پیچها و تغییرات سریع جهت متعادلتر کند.
نکته مهم این است که افزایش قدرت همیشه بهترین تصمیم نیست. اگر موتوری را بیش از حد قدرتمند کنید اما هندلینگ، لاستیک و ترمز آن متناسب با قدرت جدید نباشد، ممکن است کنترل آن دشوارتر شود.
بنابراین یک موتور معمولی با تنظیمات درست میتواند عملکرد بسیار بهتری پیدا کند و حتی برای یک پیست خاص مناسبتر شود. بهترین نتیجه زمانی به دست میآید که ارتقاها بر اساس نقاط ضعف موتور و ویژگیهای مسیر انتخاب شوند.
.jpg)
در مسابقات Endurance در RIDE 6 انتخاب موتور فقط بر اساس سرعت و شتاب انجام نمیشود. وقتی مسابقه طولانیتر میشود، مدیریت تایر، سوخت، پایداری و کنترل موتور اهمیت بیشتری پیدا میکند و یک اشتباه کوچک میتواند در چندین دور بعدی جبرانناپذیر باشد.
برای این نوع مسابقات، موتوری که رفتار متعادلتری دارد معمولاً انتخاب بهتری است. مصرف تایر اهمیت زیادی دارد؛ زیرا کاهش چسبندگی میتواند باعث شود در پیچها سرعت بیشتری از دست بدهید. از طرف دیگر، مدیریت سوخت و زمانبندی Pit Stop میتواند تفاوت مهمی در نتیجه ایجاد کند. توقف زودهنگام ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد، در حالی که ادامه دادن بیش از حد با تایرهای فرسوده یا سوخت کم نیز ریسک بالایی دارد.
کنترل و پایداری موتور نیز در مسابقات طولانی بسیار مهم است. موتوری که در سرعت بالا قابل پیشبینی باشد، فشار کمتری به راننده وارد میکند و احتمال اشتباه را کاهش میدهد. همچنین ترمزگیری مطمئن به شما کمک میکند در طول مسابقه ریتم ثابتی داشته باشید.
بنابراین سریعترین موتور RIDE 6 الزاماً بهترین گزینه برای Endurance نیست. در این مسابقات، موتوری که پایدار، قابلکنترل و کمدردسر باشد، میتواند در پایان مسابقه از یک موتور فوقسریع اما پرمصرف و دشوار، نتیجه بهتری بگیرد.
یکی از رایجترین اشتباهات در RIDE 6 این است که بازیکن فقط به Top Speed نگاه کند و سایر ویژگیها را نادیده بگیرد. سرعت نهایی بالا در یک پیست سریع مزیت بزرگی است، اما در مسیرهای فنی ممکن است هندلینگ، ترمزگیری و شتاب اهمیت بیشتری داشته باشند.
اشتباه دیگر، انتخاب یک موتور حرفهای و بسیار قدرتمند برای پیستی است که نیاز به تغییر جهتهای سریع دارد. همچنین نوع مسابقه را نباید نادیده گرفت؛ موتوری که برای یک Sprint عالی است، لزوماً بهترین گزینه برای مسابقه طولانی نیست.
ارتقای اشتباه موتور نیز میتواند تعادل آن را برهم بزند. افزایش قدرت بدون توجه به لاستیک، ترمز و تعلیق ممکن است کنترل موتور را دشوارتر کند.
در نهایت، بازیکنان تازهکار نباید از همان ابتدا سراغ قدرتمندترین موتورسیکلتها بروند. موتور متعادل و قابلکنترل، انتخاب بهتری برای یادگیری مسیرها و عادت کردن به فیزیک بازی است. در RIDE 6 انتخاب درست یعنی هماهنگ کردن موتور با پیست، نوع مسابقه و سبک رانندگی.

در نهایت نمیتوان یک موتورسیکلت را بهعنوان بهترین موتور RIDE 6 برای تمام شرایط معرفی کرد. انتخاب ایدهآل به نوع پیست، سبک رانندگی و تجربه بازیکن بستگی دارد. Ducati Superleggera V4 برای ترکیب سرعت و شتاب، یکی از کاملترین انتخابهاست؛ در حالی که Aprilia RSV4-X Trenta برای پیستهای سریع و Straightهای طولانی عملکرد فوقالعادهای دارد.
🏆 بهترین از نظر سرعت: Aprilia RSV4-X Trenta
⚡ بهترین از نظر شتاب: Ducati Superleggera V4
🎯 بهترین از نظر هندلینگ: Ducati Panigale V4 S
🏁 بهترین برای پیستهای فنی: Ducati Panigale V4 R
👶 بهترین برای تازهکارها: یک Sportbike متعادل با قدرت قابلکنترل
🔥 بهترین برای حرفهایها: Ducati Superleggera V4
🛠️ بهترین برای تیونینگ و ارتقا: Panigale V4 S
بنابراین قبل از انتخاب موتور، همیشه نوع پیست و ویژگیهای مسابقه را در نظر بگیرید؛ زیرا در RIDE 6، سریعترین گزینه لزوماً سریعترین انتخاب برای شما نیست.